Aug 2014

Start schooljaar 2014-15

De Leuvense Balletakademie start het schooljaar met een opendeurdag op zaterdag 6 september. We verwelkomen dan al onze leerlingen, hun ouders en alle geïnteresseerden met een hapje en een drankje in de dansschool (Celestijnenlaan 19). Ook organiseren we een korte voorstelling met enkele stukken uit het voorbije toonmoment, en een aantal wedstrijdchoreografieën waarmee onze leerlingen en juf Sofie de LBA in 2013-2014 mooi op de kaart hebben gezet.
De leerlingen die vanaf komend schooljaar in de groepen kinderballet tot en met I1 zitten worden samen met hun ouders verwacht in het Celestijntje van 10 tot 11.30 uur. Wie volgend jaar in I2 tot G of in V zit is van harte welkom van 11.45 tot 13.00 uur. We hopen dat jullie er allemaal bij zullen zijn om te genieten van onze korte voorstelling en om mee te toasten op het nieuwe dansjaar!
Op donderdag 11 september gaan we van start met de lessen volgens het uurrooster.